WWracingpigeons

Uit de haven om te vissen!

Duivensport wordt vaak negatief afgebeeld. De vraag is waarom? Omdat er geen vorm van eenheid is in de sport. Elke liefhebber heeft een individualistische kern en elke andere liefhebber is een rivaal. We weten allemaal dat we elkaar nodig hebben om te kunnen racen, kosten te verlagen en een race te organiseren. Hobby's zijn voor iedereen verschillend, maar als sport is het de hoogste tijd dat we samenwerken aan een ander imago! Het beeld van een volwassen sport voor jong en oud. Een sport met een internationale praktijk. een sport met een afbeelding die ten goede is afgestoft.

Onze hobby heeft een toekomst, als we positiever kunnen zijn, bewustere keuzes maken, elkaar respecteren en de vooruitgang niet blokkeren!

De visie als WWracing-duiven is glashelder:
Ze zullen zich richten op samenwerking om een ​​verzameling vliegduiven te verkrijgen die de kenmerken en het vermogen hebben om uit te blinken op de marathonvluchten. Kennis verzamelen, kennis delen, gezamenlijk fokken, samen racen en de standaard op het gebied van kwaliteit verhogen.

Op beide hokken in Biddinghuizen en Harderwijk worden de producten van de fokkerij gespeeld. Daarnaast hebben ze zichzelf tot doel gesteld om onze verzameling vogels te testen in landen waar de sport bloeit.

We laten WW zich presenteren:

WW: Wilfred en Wulfert
We leerden elkaar kennen via het districtsbestuur in 2004 en het werd al snel duidelijk dat onze gedachten over dezelfde duif waren wat betreft duivenraces. Een leven zonder duivenraces is ons te moeilijk voor te stellen, het is veel meer dan een hobby, meer als een sport, het is een passie! Vanuit dit wederzijdse gevoel en wars van alle doemdenkers en negatieve meningen in onze sport, zien we niets anders dan kansen om onze geliefde sport te blijven beoefenen. Vriendschap, plezier en samenwerking zijn sleutelwoorden voor ons. Droom anders, denk anders, doe anders. Verandering begint bij jezelf, zelfs in de duivensport.

Gijs en Wilfred Hamstra zijn al jaren geen onbekende meer in de duivensport en vooral in de 'marathonwereld'. In 2013 wisten ze deel te nemen aan het Nationaal hokkampioenschap Marathon. In het eerste decennium van deze eeuw konden ze al schitteren met; 1e Fondunie 2000 Dax '04, 1e NPO St.Vincent '05, 1e Fondunie 2000 Pau '06, 1e Superkampioen SFG Ochtendlossing '08. Vanaf 2011 is het roer iets veranderd en wordt er gezocht naar nog betere duiven waarvoor tot dusver op enkele nationale tophokken duiven zijn aangekocht. Net als bij Verweij-De Haan, Mijdrecht. Ook in Nederland domineren deze mannen de laatste jaren het fondspel. Een hok met duiven waar velen al gepasseerd zijn en dit zowel op ochtend- als middaglossing. Ook bij Jaap v / d Velden vliegend onder de naam Chr. v / d Velden, Zuid-Beijerland, er zijn duiven gehaald. Bij Bennie Homma, Balk zijn er duiven van zijn beste. Op de hokken in Balk wordt 7e nationaal eerst gewonnen! Deze duiven hebben bewezen te winnen van zowel ochtend- als middaglossing. Recent zijn er duiven van Tim Hage, Martin de Poorter en de combinatie Rekker-Westra naar de kweekhokken verhuisd. “De haven uit om te vissen”!

Voor gedetailleerde informatie over WWracingpigeons.com bezoekt u hun website: www.wwracingpigeons.com

TOP 10-RESULTATEN 2012-2019:

Resultaten Race Aantal duiven Jaar
3rd NPO Oranje  1.980 2013
3rd NPO Oranje  1.629 2016
3rd NPO Oranje 1.159 2019
3rd NPO Perigueux II 839 2018
4th NPO Oranje 1.629 2016
5th NPO Dax 1.115 2017
6th NPO Oranje  1.470 2018
7th NPO Bergerac II 3.478 2015
7th NPO Bergerac  2.200 2018
7th NPO Oranje 1.159 2019
8th NPO Bergerac 2.802 2019
9th NPO Cahors 4.117 2012
9th NPO St. Vincent 1.390 2016
9th NPO Perigueux II 839 2018

Aanvullende informatie over de duiven op de huidige veiling:

  • De duiven zijn ingeënt voor paramyxo (PMV)
  • De geslachten zijn vrijwel zeker, maar ze kunnen niet worden gegarandeerd
  • Op afspraak kunt u de duiven vrijblijvend bekijken

Contactgegevens:
Neem bij vragen of opmerkingen contact met ons op. U kunt altijd een e-mail sturen en zo snel mogelijk worden beantwoord. Bel s'avonds na 19: 00.

Kavel 1-9, neem contact op met:
Wulfert ter Beek:
[e-mail beveiligd]
+31 622 349 288

Kavel 10-19, neem contact op met:
Wilfred Hamstra:
[e-mail beveiligd]
+31 610 749 141